Команда

kos
lala

Молчанов Костянтин

провідний реалізатор
Відповідає за всі реалізацію об'єктів у нашій команді. Надихається роботами Тадао Андо та Кенго Кума. Він ніколи не носив кросівки, дуже голосно слухає Disturbed і обожнює котиків. Його часто називають людиною з минулого століття, але в голові в нього проектуються поселення людей на Марсі. І ще всі в шоці, як мало він може спати!

Рак Олена

провідний дизайнер
Дизайнер з дуже потужним відчуттям прекрасного. Як їй це вдається, ми не знаємо, але вона вміє бачити красу у всьому, а якщо, раптом, краси немає, то вона її створює. Запам’ятайте одну річ, ніколи, серйозно, ніколи не зліть Олену, незважаючи на всю її милість, в неї руде волосся і зелені очі, ну ви ж здогадуєтесь, що ми маємо на увазі…
cfs
kate

Рак Сергій

технічний дизайнер
Відповідальний за зовнішні зв'язки. До нього неможливо придертись, бо він знає відповіді на всі запитання.  Тричі переглянув Доктора Хто і хоче подорожувати в часі. Дуже-дуже перфекціоніст, але з диркою на улюбленій футболці.

Храпко Катя

технічний дизайнер
Ви ніколи не повірите, що ця дівчина насправді розбирається в гіпсокартонних конструкціях чи схемах електрики краще, ніж більша частина чоловіків. Вона наш технічний дизайнер і дійсно кайфує від цього. А ще Катя ділить рік на час, коли можна кататись на борді, і коли можна вибратись на вершини гір з рюкзаком.
vika
lina

Сірак Віка

дизайнер
Крутий дизайнер з дуже тонким відчуттям стилю.
Вона сором'язлива, багато чого боїться, але не боїться створювати сміливі ідеї.
А ще Віка написала дипломну роботу на тему "Створення мудбордів сучасних інтер'єрних рішень" та має ступінь магістра по Пінтересту.

Шеменюк Ліна

дизайнер
Спеціаліст з великої літери, вона обожнює створювати щось із нічого. Обожнює робити ванні кімнати, плиточні шви, зазорчики і гарні крани це її стихія. Інколи нам здається що неможливо читати більше книжок за неї.

Контакти

Для клієнтів
Рівне, вул. Мельника 1, офіс 204

Телефон: +38 063 64 707 64
Email: info@ptzhn.com
instagram.com/ptzhn
facebook.com/ptzhn
Для підрядників
Рівне, вул. Мельника 1, офіс 204
Телефон: +38 097 610 77 88
Email: offer@ptzhn.com
© Всі права захищені 2020 ПОТУЖНІ Interior Designers