PLAYRIX ZAGRAVA

office design, 1800 м2

Офіс компанії Playrix Zagrava Games — це проєкт-мрія. Мрія і замовників, і мрія дизайнера, де обмеження ідей майже відсутнє. Нам пощастило її втілити, і це все в максимально стиснуті терміни, як для об'єму в 1800 м2. Від початку проєктування до перерізання стрічки на відкритті пройшло близько 6-ти місяців.
Zagrava games займається розробкою та підтримкою ігор, тому основний інсайт, який ми зрозуміли, що їхній офіс — це простір для творчості, роботи та відпочинку. Відповідно, основний настрій — драйв, динаміка та фан, поєднався з функціональними робочими зонами. Активні кольори та динамічна геометрія із зонуванням по рівню шуму та часу перебування.
Центральне ядро — зона переговорок. Ідеї, що формуються в них, «витікають» назовні у вигляді об'ємної конструкції і задають динаміки та настрою основному простору. Кожна з переговорок має свою тематику: від коміксної до «вуличної тераси» чи дитячої розмальовки. Їхнє декорування — окрема тема: як підручні речі зробити індивідуальними та особливими, в хід йшли і металеві відра, і садові шланги.

Робочий простір організований по принципу «від загального до часткового», від просторого приміщення з високими стелями — до напівзакритого робочого місця. Де в кожного працівника є можливість внести свою індивідуальність, завдяки панелі з корку, планці для постерів чи склу, по якому можна малювати.
наважся
бути відкритим